eftekharat
04 خرداد 1402 - 09:43

فرمانده سپاه سیستان و بلوچستان: باید میدان‌دار فضای مجازی در دنیا شویم

فرمانده سپاه سلمان گفت: بسیجیان ما با تمام توان در صف اول دفاع از انقلاب و مواجهه با دشمن در فضای مجازی هستند و با این ظرفیت می‌توانیم میدان‌دار فضای مجازی در دنیا شویم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، سردار احمد شفائی صبح امروز در جمع پاسداران و بسیجیان سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: همان گونه که همگان اشراف دارند اهمیت فضای مجازی بسیار زیاد است و باید برای آن برنامه‌ریزی دقیق در مواجهه با جبهه باطل صورت پذیرد.

وی افزود: سپاه و بسیج حافظ انقلاب اسلامی هستند و این حافظان انقلاب باید از همه لحاظ و از نظر مشروع برای این ماموریت تجهیز شوند.

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: یکی از مهم‌ترین بسترهایی که دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب روی آن حساب کرده‌اند بستر فضای مجازی است و به صورت گسترده و با تمام توان پای کار آن آمده‌اند.

شفائی تصریح کرد: ما در بسیج از سال‌های گذشته برنامه‌ریزی کردیم تا از این ظرفیت برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بهره ببریم؛ به هر میزان که بر سواد رسانه‌ای جامعه تاثیر بگذاریم به همان میزان نسبت به فضای مجازی و آسیب‌های آن آگاهی بخشی کرده‌ایم.

وی افزود: در سطح استان سیستان و بلوچستان ظرفیت‌های خوبی در زمینه تولید محتوا وجود دارد که باید از همه ظرفیت‌ها در جای جای استان استفاده شود.

فرمانده سپاه سلمان گفت: یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌های سازماندهی شده در کشور ساختار بسیج است که می‌توان از این ظرفیت در مقابله با جبهه باطل و دشمنان انقلاب استفاده کرد.

وی تاکید کرد: امروز بسیجیان ما با تمام توان در صف اول دفاع از انقلاب و مواجهه با دشمن در فضای مجازی هستند و با این ظرفیت می‌توانیم میدان‌دار فضای مجازی در دنیا باشیم.

شفائی خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت عظیم بسیج ما باید در مواجهه با دشمن در بستر فضای مجازی از حالت پدافند خارج شده و آفندی عمل کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1237262